Pudełka ozdobne z tektury falistej i kartonu

Wykonujemy na indywidualne zlecenia pudełka ozdobne z tektury falistej i kartonu oraz kartonowe torebki reklamowe. Z nami możesz zaprojektować, wykonać prototyp oraz zrealizować całą produkcję personalizowanych, nieszablonowych pudełek na prezenty dla swoich bliskich lub klientów.

Prototypy pudełek ozdobnych

Produkujemy pudełka ozdobne z tektury falistej i kartonu. Opakowania prezentów mogą przyjmować najróżniejszą formę, od pudełek po torebki. Dzięki posiadanemy parkowi maszyn mamy możliwość wykonać i sprawdzić przed ostateczną produkcją niemal każdy wykrojnik na pudełka lub torebki prezentowe. Dzięki temu minimalizujemy możliwość popełnienia kosztownych błędów.


pudełka tekturowe i torebki kartonowe
 

Pudełka fasonowe z tektury

Jednym z popularnych rozwiązań są pudełka fasonowe z tektury falistej. Pudełka te charakteryzują się brakiem konieczności klejenia, dzięki czemu można je wysyłać zbiorczo na płasko i formować w pudełko tuż przed ostateczną wysyłką. Pudełka takie możemy ozdobić między innymi personalizowanym, indywidualnym nadrukiem.

pudełko fasonowe tekturowe z zadrukiem

Seria próbna pudełek - produkcja

Jeśli chcesz zamówić tylko kilka lub kilkanaście pudełek, nie ma problemu. Niskie nakłady realizujemy bez konieczności wykonania drogich wykrojników. Pudełka realizujemy od niskich nakładów. Wykonujemy również prototypy pudełek.

pudełko fasonowe drukowane
W nasze pudełka prezentowe możesz zapakować książki, biżuterię, kosmetyki, płyty, perfumy, ubrania i wiele innych. Dzięki indywidualnemu podejściu możemy dopasować wymiary do pakowanego produktu.

pudełko tekturowe
Oprócz pudełek z tektury falistej produkujemy również pudełka tekturowe. Pudełka ozdobne to nieodzowny element w funkcjonowaniu każdej firmy realizującej sprzedaż stacjonarną lub on-line.

Pudełka tekturowe mają także inne zastosowania poza pakowaniem towarów. Są często wykorzystywane jako elementy wystawiennicze na targach, w sklepach czy na stoiskach promocyjnych. Mogą służyć jako wizytówki firmy lub jako elementy dekoracyjne, które wyróżniają się na tle konkurencji.

Pudełka ozdobne z tektury falistej i kartonu to nie tylko funkcjonalne opakowania dla prezentów i towarów, ale również cenny element wizerunku firmy. Personalizacja opakowań, ich trwałość oraz estetyka to kluczowe elementy, które wpływają na pozytywne odbieranie produktów przez klientów oraz budowanie lojalności do marki.Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą na:  

Pudełka ozdobne z tektury falistej i kartonu

  prosimy o wypełnienie formularza:

Nadawca:
Twój e-mail:
Wiadomość: