Pudełka ze sklejki

Jednym z najczęściej obrabianych przez nas materiałów jest sklejka. Ze sklejki realizujemy drobne elementy często okraszone grawerem takiej jak pudełka na biurko, pudełka na prezenty i upominki, pudełka do decoupage lub do samodzielnego składania, pojemniki zamykane, skrzyneczki a także duże konstrukcje takie jak wolnostojące stojaki reklamowe, meble, panele ścienne i ogrodzeniowe.


Sklejkę możemy zarówno ciąć i grawerować laserowo jak i frezować. Do często realizowanych zleceń należą pudełka. Pudełka ze sklejki stanową świetną alternatywę na pudełka na prezenty w stosunku do kartonu czy tektury. Tego typu pudełka i pojemniki są z pewnością dużo trwalsze oraz często bardziej okazałe i oryginalne.
pudełka ze sklejki
pudełka ze sklejki

Możliwości obróbki sklejki są niemal nieograniczone. Wykonujemy z niej również elementy do makiet architektonicznych, zabawki dla dzieci, oryginalne budowne w pomniejszonej skali.
most ze sklejki
miniatura mostu ze sklejki
 
Sklejka jest też świetnym materiałem do grawerowania. Miejsce grawerowane ciemnieje dając kontrast z tłem. Grawerować w sklejce można zarówno loga, kontury jak również pełne zdjęcia. W ostatnim przypadku należy jednak wziąć pod uwagę, że końcowy efekt będzie zależał od jakości zdjęcia oraz sposobu jego przygotowania do graweru.

 
most ze sklejki
grawer na sklejce
 


Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą na:  

Pudełka ze sklejki

  prosimy o wypełnienie formularza:

Nadawca:
Twój e-mail:
Wiadomość: