Sztancowanie tworzyw sztucznych

Sztancowanie tworzyw sztucznych wymaga odpowiedniej wiedzy i doświadczenia. Stacato od kilkunastu lat skutecznie sztancuje tworzywa sztuczne w różnych grubościach i formatach.
Możliwe jest sztancowanie z tworzyw kształtów wraz z otworami na wypełnienia przesyłek, grzebieni zabezpieczających, przegród półkowych, krawatów reklamowych, teczek, opakowań, listew napółkowych, woblerów reklamowych, szpatułek,  przyłbic ochronnych i wiele innych.

wobler z tworzywa sztucznego

sztancowany wobler z tworzywa sztucznego


Dzięki sztancowaniu tworzyw możliwe jest uzyskanie niższej ceny jednostkowej w stosunku do innych technik obróbki tworzyw takich jak frezowanie CNC czy formowanie termiczne lub wtryskowe.
sztancowanie polipropylenu

sztancowany krawat reklamowy z polipropylenu


Wycena sztancowania tworzyw przeprowadzana jest zawsze indywidualnie na podstawie przesłanego pliku wykrojnika ponieważ uzależniona jest od stopnia skomplikowania wykrojnika oraz nakładu i aktualnej ceny materiału. Maksymalny wymiar pojedynczego użytku wynosi 1300x900mm.

wykrojnik na sztancowanie

wykrojnik na sztancowanie


W zależności od rodzaju tworzywa możliwe jest wysztanocowanie różnej maksymalnej grubości tworzywa.

Sztancowanie tworzyw takich jak PET, Polipropylen, PCW twarde możliwe jest do grubości 1mm.
sztancowanie pcw 1mm

sztancowanie pcw bezbarwne grubość 1mm
 

Sztancowanie PCW spienione możliwe jest do grubości 3mm. W przypadku tego miekkiego tworzywa należy wziąć pod uwagę fakt, że uderzana krawędź będzie lekko zaoblona.

sztancowanie pcw spienione

sztancowane pcw spienione


Oczywiście możliwe jest również sztancowanie polipropylenu kanalikowego oraz tektur falistych, kartonów, cienkich folii, backlightu i tym podobnych.

Wiele projektów, które są niewykonalne w innych technikach lub bardzo drogie są realizowane w Stacato jako sztancowanie tworzyw. Warszawa, jako największy ośrodek gospodarczy w Posce, stanowi główne miasto pochodzenia naszych klientów na usługę sztancowania tworzyw sztucznych. Mimo to, świadczymy również tą usługę dla klientów z całego kraju, jak również dla klientów zagranicznych. Zapraszamy do kontaktu.

Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą na:  

Sztancowanie tworzyw sztucznych

  prosimy o wypełnienie formularza:

Nadawca:
Twój e-mail:
Wiadomość: